Solní 863, Pelhřimov, 39301
+420 777 824 940
Po-Čt: 17:30-21:00

Jana Vaňhová

Instruktorka jógy, majitelka

Jako instruktorka jsem se aktivně věnovala aerobiku / step aerobiku a gym ball cvičení. Poté v roce 2003 přijel do Pelhřimova Vašek Krejčík předvést lekci jógy a to mě hned od prvního okamžiku naprosto uchvátilo. Od té doby jsem se naplno rozhodla věnovat józe a všemu, co s ní souvisí. Mám odcvičeno přes 4000 hodin a neustále se snažím zdokonalovat a posouvat své jogínské umění vpřed. Ráda cestuji po exotických zemích, kde se snažím načerpat unikátní znalosti a další zkušenosti, které ráda předávám dál. Cesta jógy nikdy nekončí.

Vítejte do mého světa relaxace a sebepoznání.

Namaste!

Yana Joga II

Jana Vaňhová

Instruktorka jógy, majitelka
Kontakt:
Tel.: +420 777 824 940

Čemu se věnuji nejvíce?

Power jóga

Power joga je cvičení vycházející z poloh (ásan) klasické jogy. Zlepšuje ohebnost a odstraňuje nadměrné svalové napětí.

Vitální jóga

Základním stavebním kamenem je hathajóga a takové ásany, které působí na hormonální procesy v našem těle.

Hormonální jóga

Jedná se o dynamickou sestavu 21 jógových ásan, které napomáhají harmonizovat hormonální systém.

Základy relaxačních a meditačních technik

Základní principy jógy, technik, masáží, dechových, koncentračních i meditačních technik.

Sabina Fárová

Instruktorka SM SYSTÉM

SM Systému se věnuji již 7 rokem. Pravidelně navštěvuji semináře od Mudr. Smíška a snažím se na sobě neustále intenzivně pracovat. 19 let jsem pracovala jako lektorka cvičení a a SM systém mi tak učaroval, že se věnuji nyní naplno hlavně této technice. SM Systém představuje systematické cvičení zaměřené na pohybový aparát člověka; především na páteř. Spojuje rehabilitační léčbu s prevencí, regenerací a kondičním tréninkem v jednotném metodickém postupu. Autorem je bývalý sportovec a renomovaný český lékař MUDr. Richard Smíšek. SM Systém vychází z důkladného anatomického poznání a klinických studii. Pojmenování SM Systém znamená – stabilizaci a mobilitu. Cvičení stabilizují tělo (páteř) a zároveň vytvářejí pohyb – mobilitu.

balance-blur-boulder-355863

Sabina Fárová

Instruktorka SM SYSTÉM

Mgr. Michaela Blažková

Instruktorka CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ
Ve Studiu Yana Jóga Vás budu provázet těhotenským cvičením. Sport a pohyb žiju 31 let, první polovinu jsem ho aktivně provozovala jako závodní plavkyně a sportovní gymnastka, poté jsem zamířila do světa fitness a věnovala se aerobiku a jeho různým formám. Od svých 15 let jsem přešla do role cvičitelky.
Od té doby co jsem v této oblasti absolvovala mnoho kurzů, seminářů a školení. Díky studiu sportu a regenerace na VŠ a vlivu mých školitelů, přehoupl můj zájem do cílené svalové a biomechanické práce s tělem. Nejprve jsem věnovala pozornost pasivním terapiím a masážím, poté více a více začala do této praxe zařazovat součinnost samotného klienta. Díky letitým zkušenostem s vedením lekcí, vedla tato souhra ke komplexnímu přístupu a individuální práci s pohybovým aparátem jedince.
K této individuální pohybové terapii využívám zejména metodu podloženou velmi precizně propracovanou metodikou Stott pilates založenou na anatomických a biomechanických limitech (stejně jako přístup fyzioterapie). Využívám techniky metody DNS, SM systém, dynamic jógy a zkušenosti z fitness praxe, masáží.
Studiu pohybu v těhotenství a po porodu jsem se věnovala ve svých VŠ pracích. Jsem učitelka sportu na VŠ a maminka.
Vybrané kurzy: Stott pilates, Yoga therapy, Fyziatrické metody a přístupy v těhotenství a po porodu, Cvičení v těhotenství, Cvičení po porodu, Aqua fitness, Kinesio taping Method, masáže v těhotenství, baby masáže, …)
IMG_9464

Michaela Blažková

Instruktorka cvičení pro těhotné
Kontakt:
Tel.: +420 733 562 769